Tiens (Tianshi)


Vitajte

Ste tu prvýkrát ?
Pozrite si úvodnú
šípkaprezentáciušípka

šípka Katalóg produktovšípka

šípkaChcete pomáhať ?šípka

Melatonin


jin-jang

dievča Korporácia, vďaka ktorej mám túto jedinečnú prácu, začala svoju marketingovú činnosť v roku 1995 a je v súčasnosti medzinárodným gigantom v mnohých odvetviach. Hlavnou činnosťou je obchodovanie s produkciou biologicky aktívnych doplnkov (BAD) k potrave, ktoré sú vyrábané najmodernejšou biotechnológiou. Okrem iného dosahujú i úspechy vo finančných obchodoch na burze v New Yorku, v rozvoji vzdelávania, kultúrnej výmeny a modernej logistiky.

Sídlo korporácie sa nachádza v hlavnom meste Číny -Peking- v biznis centre Chenzin. Za pomerne krátky čas, keďže začínala s jedným druhom produkcie a kapitálom 2,4 mil. USD, raketovo vyrástla v dynamickú mohutnú spoločnosť. Vyrába viac ako 200 produktov, ktoré expeduje do 170 krajín. V 90-tich je pevne zachytená svojimi oficiálnymi pobočkami. Je zmluvne viazaná s viac ako 10 významnými strategickými partnermi v USA, Nemecku, Malajzii, Japonsku ...

Opierajúc sa o najnovšiu technológiu bioinžinierstva a využívaním receptúr tradičnej čínskej medicíny, vedci korporácie rozpracovali sériu produktov s ozdravujúcimi vlastnosťami.
Korporácia v súčasnosti vyrába 5 radov liečebno - profylaktických prípravkov, zahrňujúcich 100 výrobkov.
Výrobky spájajú v sebe staročínsku ozdravujúcu profylaktickú kultúru so súčasnou medicínskou vedou a technológiami, čo podmieňuje ich vynikajúcu kvalitu, efektívnosť a všeobecné uznanie.

Ich produkcia prešla previerkou medzinárodnej štandardizácie kvality ISO 9002. Časť ich produkcie získala certifikáty systému FDA USA. Ďalšie sú v procese americkej nominácie.

Logo výrobcu ako aj ich pôvodný názov nemôžem na stránke prezentovať, nakoľko sú chránené ochrannými známkami. Ak Vás to hlbšie zaujíma, prípadne by ste chceli vedieť o tom viac, tak mi napíšte (kliknite tu) a rád Vám odpoviem  na Vaše otázky.

Tradičná čínska medicína | Jin - Jang | Orgánové hodiny | Práca pre všetkých


©2006-2024 www.zdravystyl.sk
Partneri: e-obchod, lkvb6, tiens

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!
Prevádzkuje spoločnosť LET.IS SLOVAKIA, s.r.o.