Tiens (Tianshi)


Vitajte

Ste tu prvýkrát ?
Pozrite si úvodnú
šípkaprezentáciušípka

šípka Katalóg produktovšípka

šípkaChcete pomáhať ?šípka

Melatonin


práca pre všetkých

práca pre všetkýchPráca je určená pre každého. Môžete ju vykonávať aj popri zamestnaní či štúdiu alebo sa jej venovať naplno. S touto prácou pomôžete nielen sebe ale aj iným ľuďom so zdravím pomocou týchto produktov. Ak Vás zaujíma ako si nielen privyrobiť ale aj mať dobrý pocit z toho, že niekomu skutočne pomôžete aj s problémom, s ktorým si dlho nevedel dať rady (pozrite si aj toto), čítajte ďalej.

Čo to vlastne je a čo to vlastne budem robiť ?
Vaše zárobky budú rásť v závislosti od vašej aktivity a súčasne bude rásť aj vďačnosť ľudí, ktorým ste pomohli. Nejde o nič iné ako o predaj výrobkov, kde ako distribútor dostanete aj katalóg a podrobnú knižku s návodom čo a ako pomáha (len overené metódy) a aj krátky manuál, ktorý Vám pomôže správne vedieť podať informácie o výrobkoch a hlavne účinkoch. Okrem poplatku 10 EUR za kartičku (že predávate originálny tovar s povolením), katalóg s vkladacími listami, knižku s popisom liečieb (stručný zoznam chorôb z nej nájdete tu) ako aj manuál (ako správne ponúkať).

Ako postupovať:

  1. Kontaktujte sa so mnou (ICQ, Skype, email, telefon, adresa) a požiadajte o osobné stretnutie, prípadne aj cez internet, určite sa dohodneme

  2. Kúpte si unikátne produkty pre svoje zdravie prípadne zdravie Vašich blízkych

  3. A môžete začať pracovať. Princíp som Vám už naznačil. Všetko ostatné Vám dopodrobna vysvetlím ako to funguje a ako najlepšie postupovať a sami sa rozhodnete.

V Košiciach sa môžeme stretnúť aj osobne. Verím že Vás moja ponuka príjemne prekvapí


©2006-2024 www.zdravystyl.sk
Partneri: e-obchod, lkvb6, tiens

Valid HTML 4.01 Transitional Ověřit CSS!
Prevádzkuje spoločnosť LET.IS SLOVAKIA, s.r.o.